1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. GTA Network forum is now in archive mode.

Kaip susiradote GTA Network modą?

Discussion in 'Lietuvių/Lithuanian' started by nobody, Oct 25, 2016.

1. nobody

nobody Well-Known Member Donator Language Board Moderator Tester

Sveiki,
    Būtų įdomų sužinoti kokia yra jūsų istorija randant šitą modą. Aš asmeniškai domėjausi GTA 5 MP community jau nuo GTA:MP laikų (Šis modas buvo pirmasis MP modas uždarytas Take2). Sekiau jų progresą apie pusę metų prieš jų uždarymą. Buvo labai gaila. Bet užtat, dabar turėsime GTA Network. Yay!

2. Kudzė

Kudzė Member

Pats, pradėjau domėtis Gta 5 MP scena gana neseniai (prieš kelis mėnesius), tačiau būdamas FiveMP platformos vienas iš developerių, išgirdau apie šį projektą iš community, ir atėjau apsižiurėti. Ir man žiauriai patiko šis modas, todėl nusprendžiau, kad turėsiu L5RP serverius ir ant šios platformos. Tai tokia mano istorija :=D. Laukiu nesulaukiu cliento.

3. daemondas

daemondas Member

Vat visiškai netikėtai atradau šitą modą, tiesiog google doėdamsis ar jokiu mod neatsirado kaip SAMP tik ant GTA5. :=) Tokiu buvo daug bet dauguma jau mire ar tiesiog labai jau pasyviai tobulėjantys, tačiau šis atrodo tikrai rimtai ir jau daug pažengęs į priekį.

Share This Page